Hakkımızda

PMA Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetimi ve müşteri odaklı çalışan ekibi ile kurumsal teknoloji çözümleri sağlamaktadır. Uzmanlık alanları: İnsan Kaynakları – Bordro yazılımları, makine öğrenmesi ve veri mühendisliğidir.

PMA Bilişim kendi geliştirdiği ürünleri; Analitik Bordro, Analitik İK ve Teşvik Yönetim yazılımlarının satış, bakım ve desteğini sağlamaktadır. Ayrıca büyük ölçekli kurumsal yazılım projelerinde iş ortakları ile birlikte çalışarak proje yönetimi ve yazılım geliştirme alanında hizmet sunmaktadır.

PMA Danışmanlık ise yazılım ile üretilen çözümlerin hizmete dönüştürülmesi amacı ile oluşturulan markadır. Tecrübeli danışmanlar ve iş ortakları ile müşterilerinin genel giderlerini azaltacak hizmetler sunmaktadır.

PMA Bilişim
Misyon

Misyon

Yüksek katma değerli ve yüksek nitelikli ürün portföyüne ulaşarak ülke ekonomisi, çalışanlar vb. tüm paydaşlar için değer üretmek.

Yönelim

Yönelim

Yenilikçi fikirleri teknolojik imkanlar ile bir araya getirerek güçlü fonksiyonlara sahip yalın çözümler üretmek.

Tecrübe

Tecrübe

20 yılı aşkın kurumsal yönetim ve bilgi birikimimiz ile tüm paydaşlarımız için tecrübesi ile güvenilir bir iş ortağı oluyoruz.

İş Birlikleri

İş Birlikleri

Değer üretmek ve üretilen değeri paylaşmak için iş birliklerine inanan bir kültür ile hareket ediyoruz.